Paula + Adrian

31 stycznia 2019 by WASYLKO in BLOG 0 comments
Paula + Adrian

Paula i Adrian to zdecydowanie jedna z najbardziej wkręconych w przygotowania ślubne Par Młodych. Śledziliśmy ich poczynania na Instagramie. Własnoręcznie wykonane pudło na szeleszczące prezenty, czy zdobione puzdereczko na obrączki? Proszę bardzo 😀 Tablica na plan stołów, księga gości? Nie ma problemu 😉 Wykonywali wszystkie detale dopełniające ich wielki dzień i przerodziło się to w ich pasję i małą manufakturę. Swoją drogą bardzo polecamy https://www.facebook.com/MarryMeAkcesoriaSlubne/

Ale to nie jedyne ich zamiłowanie. Po wejściu do Adriana ukazała się ogromna ilość gier planszowych i figurek do nich, które sam maluje. Ja jako fan fantasy, Sci-fi, ogólnie pojętej bujnej wyobraźni, nie mogłem przejść obok tego obojętnie.
Natomiast Pauli największą miłością, obok Adriana oczywiście :), jest jej psina- Baruś, który zaraz po przywitaniu się ze swoją”Pańcią” usunął się w cień, by nie psocić przy przygotowaniach.
Nie sposób nie wspomnieć o sesji poślubnej. Bieszczady, piękne Bieszczady o wschodzie słońca. Zakochaliśmy się w nich na nowo. To z nimi mieliśmy okazję pierwszy raz wspinać się, jeszcze w nocy, by móc powitać dzień na samym szczycie Połoniny Wetlińskiej. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.

lokal – SZEWSKA PASJA
film – DELTAPIX

Zapraszamy na kilka klatek z wielkiego dnia Pauli i Adriana 🙂

Back to Top