Daria & Rafał

12 czerwca 2018 by WASYLKO in BLOG 0 comments
Daria & Rafał

Z Darią i Rafałem spotkaliśmy się chwilę przed ich ślubem. Przyjechali do nas, żeby sfotografować ich jeszcze w narzeczeństwie. Zapakowaliśmy się w „nasze” terenowe autko i popędziliśmy polnymi drogami do sosnowego lasu. Tą miejscówkę Grzegorz upatrzył sobie już jakiś czas temu, bo jako przykładny zięć, w wielkie styczniowe mrozy jeździł z teściami na przycinkę drzew. Zapowiedział już wtedy, że nie jedną sesję tam zrobimy. I się udało. Co prawda tylko chwilę, bo komary nie dawały za wygraną i szybko skapitulowaliśmy. Zahaczyliśmy jeszcze o pięknie kwitnący rzepak, którego strzegł okoliczny „stróż prawa” 😀 Czyk myk i kończyliśmy w sadzie u moich dziadków, w którym kwitły ostatnie jabłonie.

W dniu ślubu razem z ekipą ait.studio przygotowania rozpoczęliśmy w domu u Rafała. Mnóstwo śmiechu, mnóstwo luzu, identyczny jak dwie krople wody brat, uff dobrze, że się nie pomyliśmy który to który . Kilka klatek i popędziliśmy do Darii. Tam na początku przywitał nas pupil, niestety tylko na pierwszy rzut oka niewinny, bo ręce lubi gryźć oj lubi
Gdy Daria wróciła z make-upów i fryzur szybko zaczęliśmy ubieranie. I stanęła przed wszystkimi w całej okazałości. OCHów i ACHów nie było końca! I nie ma się co dziwić, wyglądała obłędnie! Dopełnieniem stylizacji ślubnej był bukiet od niezastąpionych Dziewczyn z Powiedz tak, które zadbały też o wystrój kościoła oraz sali weselnej.
Chwilę później przybył Rafał w swym „białym rumaku”. Błogosławieństwo pełne emocji i frruuu do kościoła. Ślub pełen uśmiechów, czułych spojrzeń, a wesele to istna petarda!
Atmosferę podkręcał zespół Relax. Podsumowując?Ekipa taneczna nie do zdarcia 😀
S.

Back to Top